0 800 300 086 - Бесплатная горячая линия

Орлан - инфо

Placeholder

21 лютого близько першої години ночі на ПЦН ТОВ «Орлан Захист» надійшов сигнал «Тривога». В районі проспекта Богдана Хмельницького невідома особа намагалась вкрасти кабельний дріт ліній електрозв’язку компанії, що надає телекомунікаційні послуги. Працівниками ПЦН була негайно відправлена мобільна група охорони з точними координатами перерізу кабеля. Завдяки високому професіоналізму охоронців та диспетчера ТОВ «Орлан Захист» через 5 хвилин після спрацювання сигналізації зловмисник був затриманий на гарячому. Чоловік, 1980 р.н. намагався вкрасти близько 9 метрів дроту.
Після виклику співробітників поліції та обшуку речей затриманого на місті скоєння злочину було виявлено: ніж, викрутка, декілька гайкових ключів, плоскогубці та помаранчевий жилет. Як повідомили охоронці, зловмисника довелось «витягувати» з кабельного колодязя, дріт був почищений від ізоляції та підготовлений для пакування в сумку.

ТОВ «ОРЛАН ЗАХИСТ» гарантує, що будь-яким незаконним посяганням на приватну власність та безпеку наших клієнтів буде покладено край у найкоротший термін, а зловмисники будуть нести відповідальність.