0 800 300 086 - Бесплатная горячая линия

Орлан - инфо

Placeholder

Протягом останнього тижня співробітниками ПЦН ТОВ «ОРЛАН ЗАХИСТ» в районі проспекту Гагаріна були зафіксовані неодноразові порушення цілісності кабельних ліній електрозв’язку компанії «Vega», що надає телекомунікаційні послуги. По прибутті на так зване місце спрацювання сигналізації, охоронці ТОВ «ОРЛАН ЗАХИСТ» не виявляли підозрілих осіб та сторонніх підозрілих предметів. 
У ніч з 22 на 23 січня в цьому ж районі міста за 2 хвилини зловмисникам вдалось у кабельному колодязі пошкодити дроти ліній електрозв’язку та втікти з місця злочину.

Наступного дня керівництвом ТОВ «ОРЛАН ЗАХИСТ» було прийнято рішення здійснити засідку в вищезазначеному районі міста для затримання так званих "дротових злодіїв". Протягом п’яти годин охоронці мобільної групи реагування здійснювали чергування в районі проспекту Гагаріна і результат не змусив себе чекати.
О 01:39 на ПЦН від охоронців 7-ої мобільної групи реагування надійшов сигнал про затримання на місті злочину чоловіка 1983 року народження, який відкривши кабельний колодязь, намагався скоїти протиправні дії та завершити справу попереднього дня. При ньому було знайдено ніж, ліхтарик та ножиці для перерізання кабельних дротів. На місце подій був викликаний екіпаж поліції для з’ясування особи затриманого та подальших оперативних дій. Також було з’ясовано, що разом з затриманим були ще дві особи (чоловік та жінка), це зафіксувала камера відеоспостереження магазину, де напередодні група людей купувала будівельні рукавички.

ТОВ «ОРЛАН ЗАХИСТ» гарантує, що будь-яким незаконним посяганням на приватну власність та безпеку наших клієнтів буде покладено край у найкоротший термін, а зловмисники будуть нести відповідальність.